Josh Holloway

24. června 2007 v 13:58 | Martina |  Josh Holloway
Drsný hezoun vypadá, jako kdyby právě sesedl z koně někde na zapadlé texaské farmě. Za modelovým zevnějškem je však něco více. Joshua Lee Holloway se sice narodil 20. července 1969 v Kalifornii, jeho rodina se však brzy přestěhovala do zapadákova někde v Georgii.

Cesta zpět mezi světla ramp trvala Joshovi přes třicet let a vedla přes tři bratry, sbírání mrtvých kuřat na farmě a zasekla se na dlouhá léta na modelingovém molu. Dnes ho zdobí titul jednoho z padesáti nejkrásnějších lidí světa (People 2005), přesto on sám s typicky Sawyerovskou pózou tvrdí, že seriál "Ztraceni"("Lost") mu přinesl akorát dlouhé vlasy a jižanský přízvuk, tedy dvou věcí, které nemá rád a snažil se jich dlouhá léta zbavit.


Nadějný herec s jižanským šarmem.Brzy ho uvidíme ve thrilleru ,,Whisper" , kde si zahraje trestance,který unese malého chlapce v Nové Anglii.
Je to milovník adrenalinových sportů,parašutismu,snowboardingu a motokrosu.Rád plachtí a hraje na kytaru.
3 drby o Joshovi Hollowayovi
1. Jeho rodina (Josh má tři bratry) má holandsko-skotské kořeny.
2. Mezi Joshova oblíbená jídla patří smažené kuře a čokoládový koláč.
3. Před rokem byl s manželkou oloupen ve vlastním domě na havajském ostrově Oahu. Lupič vzal nejen jejich kreditní karty, ale navíc odjel v Joshově mercedesu. manželé byli v šoku, ale naštěstí neutrpěli žádné zranění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama