Červenec 2007


Další narozeniny!

20. července 2007 v 14:08 Zajímavosti
Jo, máme tady další narozky! Tentokrát Josh Holloway, dneska je mu 38! Takže taky všechno nej!

Tři oslavenci

14. července 2007 v 19:04 Zajímavosti
Tento týden je takový oslavovací! Předevčírem (tj.: 12. 7 . 2007) oslavila své 29. narozeniny Michelle Rodriguez alias Ana Lucia. Dnes 14. 7. 2007 slaví 41. narozky Matthew Fox(Jack). A do třetice: Zítra 15. 7. bude Terrymu O´Quinnovi seriálovému Lockeovi 55!

Takže, Happy Birthday všem!

Pár zajímavostí...

12. července 2007 v 9:46 Zajímavosti
Pár zajímavostí, na které jsme si vzpomněli!:

Věděli jste, že Josh Holloway(Sawyer) a Matthew Fox(Jack) jsou najvětší kamarádi hereckého týmu, občas se k nim ještě přidá Maggie Grace(Shannon) a jdou spolu něco hrát na pláž!

Svou náklonností se jim vyrovnají jen Evangeline Lilly(Kate) a Dominic Monaghan(Charlie), kteří toto léto chystají velkou svatbu v Londýně! GRATULUJEME!

A věděli jste, že Dominic Monaghan(Charlie) hrál ve slavné trilogii Pán prstenů hobita Smíška! A Harold Perrineau(Michael) hrál zase ve slavné trilogii Matrix pilota Linka!

Jestli jste si mysleli, že Daniel Dae Kim(Jin) a Yunjin Kim(Sun) jsou ve skutečnosti manželé, tak jste se spletli, jde jen o shodu příjmení.

William Mapother(Ethan) je bratrancem slavného Toma Cruise.

A zase Josh Holloway(Sawyer), věděli jste, že hrál v klipu Aerosmith - Cryin. V tomto klipu si "střihnul" roli zlodějíčka! Ten už si asi nic jinýho než zloděje nezahraje!

Přezdívky Evangeline Lilly(Kate) jsou Evie a Monkey(opička). Monkey proto, protože Evangeline strašně ráda leze na stromy!

Příště jich přidáme víc!

A dva obrázky nakonec!
Jaký pán, takový pes!
Evie jede z nákupu!